| adbvytcf a întrebat:

Hei TPU stiti lantisorul ala de la placutede de autentificare ale soldatiilor?

Chinezariile obisnuite care au lantisor de genul ala sunt dintr-un material de proasta calitate de pe care se duce culoarea!

Intrebarea mea este din ce material este facut un asemenea lantisor original cum ar fi cele ale soldatiilor si daca as putea eu sa imi fac la comanda unul din argint la un amanet obisnuit sau in alte locuri de unde as putea sa dau comanda de asa ceva!

Si cat m-ar costa unul?

1 răspuns:
| express11 a răspuns:

Pe okazii.ro.le spune dog tag