| BiscuiteCuCiocolataa a întrebat:

Vreau să mă tund cam aşa : http://1.bp.blogspot.com/......odele.jpg, doar ca putin mai lung. Eu am faţa ovală, credeţi că mi-ar sta?

Răspuns Câştigător
| 女明DongRi a răspuns:

Fata ovala se potriveste oricarui tip de tunsoare. http://www.flu.ro/......fetei.html

6 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Eu cred ca ti-ar sta bine love struck
mie personal imi place happy

| Piuliță a răspuns:

E super, dar trebuie sa ai parul drept.pentru ca dacă-l ai putin creț o sa-ți stea urat.

| babydolldeea a răspuns:

Pai tunsoare e super darrrr daca ai parul mai cret sau mai lins nu o sa fie chiar super si sper ca nu vrei sa te filezi sa ai varfurile asa rare fiindca nu o sa poti sa faci coafuri sau sa iti prinzi parul, genul asta de tunsoare sta bine doar cu parul desprins dar daca vrei sa faci un coc sau o codita nu o s iasa prea bine, dar acum depinde de ce vrei tu si de gusturile tale

| BiaBby a răspuns:

Superb :X

Ti-ar sta superb tinand cont ca ai fata ovala te avantajeaza orice tunsoarewinking

Crede-ma ma pricep in domeniuwinking

| Roxii_3412 a răspuns:

Mie mi se pare dragut, dar daca ai parul cret o sa terebuiasca sa ti-l intinzi toata ziua. big grin

| Ch3tGirl a răspuns:

Dupa parerea mea e misto, si ti-ar sta foarte bine app esti foarte frumoasa in poza! funda?