| Kitty_7752 a întrebat:

Vreau sa merg maine la salon si sa imi filez parul dar nu stiu cam ce tip de breton sa imi fac
Si credeti ca este mai bine sa las parul doar drept si filat sau sa mi`l fac in scari si sa fie filat si foarte drept?
Fundita!batting eyelashes

3 răspunsuri:
| geoanarandi a răspuns:

Filat sh atat
breton asimetric sau ff drept sau stramb adica in scadere
eu daca as fi in locul tau nu mi-as strica parul adica scapi ff greu de breton sh parul filat creste greu daca il indrepti mereu pentru ca altfel o sa iti stea najpa neindreptat
deci daca vrei sa mai ai parul lung vreodata nu-ti recomand sa te filezi pentru ca n-o sa-ti mai stea drept

| Kitty_7752 explică:

Adica o sa mi se onduleze? sau...