| Loooolaaaa a întrebat:

Hei. Urmeaza balul bobocilor si eu nu vreau sa ma imbrac la fel ca toate fetele in rochie scurta si mulata.

M-am gandit sa-mi iau blugi foarte strimti, camasa alba simpla bagata in pantaloni si cu un papion rosu aprins.

Ma incalt cu niste pantofi crem cu margini albastre cu bareta groasa peste picior si toc de 8 cm gros.

Credeti ca merge pentru bal?

2 răspunsuri:
| Corinnààà a răspuns:

Vezi sa nu fie atat de stramti incat sa ti se rupa-n fund.

| Kariin a răspuns:

Nu. Fara suparare dar nu. E bal, nu festivvitate de premiere. Mi se pare obligatorie traditionala rochita de bal.