| ralusweet a întrebat:

Hei! urmeaza ziua prietenei mele.si as vrea sa stiu cu ce sa ma imbrac.ma puteti ajuta? Totusi e vara, m-am gandit la o rochita mov pana la genunchi. putin vaporoasa, ciorapi de culoarea pielii si niste sandale negre cu toc. e bine?

Răspuns Câştigător
| Deea2900 a răspuns:

Iti poti lua o rochita scurta alba de vara care ar merge perfect cu sandalele cu toc.Nu iti recomand sa iti iei ciorapi[chiar daca sunt culoarea piciorului].Iar poti adauga ca accesorii un lantisor sau un colier alb sau negru si o bratara [sau mai multe] tot alba sau neagra.Cam asa m-as imbraca eu daca as fi in locul tau.

8 răspunsuri:
| Deea a răspuns:

Nu...e bine in ce vrei sa te imbraci dar e vara.nu iti lua ciorapi.si in picioare poate niste sandale dar nu cu tocul foarte mare...ca sa poti sa te distrezi ca poate nu tocuri nu o sa fi asa de comoda.

| Nevricoasa a răspuns:

Mie mi se pare foarte draguta ideea ta. Nu conteaza ca e vara... poti purta mov si ciorapi. Dar ai grija cu ei totusi ca sunt asa usor de agatat.
Poti completa cu niste bratari de lemn multe si mari, sau o esarfa mica din matase pusa pe o parte la gat si cu parul prins. In rest este ok tinuta ta.

| Kiduutza a răspuns:

Da...sigur ca da, dar poti adauga chiar si niste accesorii: un lant de culoare mov o bratara de culoare mov si eventual daca ai parul lung il lasi pe spate si iti pui o coronita mov daca ai eventual o coronita roz sau neagra

| LoveSelena a răspuns:

Merge dar nu stiu ce sa zic despre ciorapi si ai putea sa iti pui putine accesorii

| FloriiDirectioner a răspuns:

Mda e destul de dragutz...nu ai sandale mov? ma rog nu conteaza sunt sigura ca vei arata super mai ales ca este vara vei are da o brandusica super tinuta aleasa! numai as renunta la ceorapi cred ca vei arata super!

| nebunatica_2307 a răspuns:

Ciorapi cu rochita?rolling on the floor
LOL

| ralusweet explică:

Multumesc frumos!

| andreea_1043 a răspuns:

Pentru ca este cald...profita si tu de moment, ia-ti o rochita scurta.nu de culoare inchesa.totusi este o petrecere, cum ai zis tu, ciorapi de culoarea pielii, dar in picioare ia-ti ceva lejer, daca esti obisnuita pe tocuri este foarte bine, dar daca nu, ia-ti niste sandalute fara toc. sau cel mai bine ai face, daca ai proba mai multe combinatii si ai vedea singura cum iti sta mai bine, sau cere un sfat unui prieten/a mai apropriat/a de tine!happy