| anonim_4396 a întrebat:

Hei! Vreau sa imi pun unghii tips singura, acasa. Insa nu stiu cum se aplica gelurile. Eu am doar gel de constructie si geluri colorate. Acest gel (de constructie) este a doua faza si mai am nevoie de primul gel (aderenta) si ultimul (de sigilare)? Gelul 3 in 1 inlocuieste toate cele 3 geluri mentionate mai sus? Va multumesc.

Răspuns Câştigător
| CorinaMICA a răspuns:

Da acel gel 3 in 1 poate sa le faca pe toate si eu am unghii cu gel Bafta