| andreeandreea18 a întrebat:

Hei,vreau sa ma tund.As prefera ceva asemanator cu tunsoarea lui Sore Mihalache(adica mai zburlit si cu bretonul ala senzational).Mai aveti si voi alte modele de tunsori, va rooog. P.S. forma fetei mele este rotunda. Funda:*:*

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca nu ai fatzza mai mare si dintzzi mai de cal n o sa ti stea bine

| Demonull a răspuns:

''Hei'',aici e dragoste si sex, incearca in alta parte tongue

| sebysebyca a răspuns:

F urata forma are fata ta! daca era patrata, puteai sa te tunzi in cruce si faceai un sens giratoriu cu prioritate de staga sa nu faca purecii accidente de circulatie...

Răspuns utilizator avertizat
| LucyDinamovista48 a răspuns:

Si eu vreau sa ma tund ceva de genu intre Sore si P! nk...dar cand ma duc la liceubig grin>>. poti sa te tunzi intr-o parte mai scurt intr-o parte mai lung... daca ai fata prea rotunda nu ti-ar sta bine cu tunsoarea lui Sore.winking>succes:*

| Takuraa a răspuns:

Eu m.am tuns aproape la fel ca ea..si imi sta bine.si eu am fata rotundahappy