| ramona0506 a întrebat:

Hei, vreau si eu niste idei de genul "cum ma imbrac la scoala".
Stiu ca nu stiti ce haine am in dulap, dar poate imi formez o idee acolo. Pur si simplu sunt in pana de idei. Uniforma nu e obligatorie dar totusi raman la decenta.

Va rog frumos fara raspunsuri gen "cu haine. cu pielea intoarsa." si altele, suntem aici, pe TPU, sa ne ajutam, nu sa facem misto unii de altiihappy. Multumesc anticipat si succes tuturor la scoala/liceu.

PS: 14 ani, vreme foarte buna. (in caz de va ajuta asta)

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| missoriginalitate a răspuns:

Pai eu zic sa iti iei niste pantaloni scurti de blugi si pe dedesubt niste iegari negri si cu un tricou colorat funda?