| xDicsii a întrebat:

Heii! Am parul intins. Daca in seara asta dupa ce fac baie mi-l fac impletesc spic, dimineata cand il piepten, arata mai des? Daca nu dati-mi o idee cum pot sa-l fac mai des peste noapte:] fundalove struck

3 răspunsuri:
| marina28 a răspuns:

Ideea e ca daca tu il impltesti spic dupa baie si apoi il piepteni nu o sa stea des ci o sa iti "bufnit" si nu cred ca asta iti doresti.Tu ai nevoie de volum. Pentru asta sunt sampoane speciale sa poti folosi sampnul tau si maine inainte sa pleci de acasa sa te dai cu spuma.

| dalmma a răspuns:

Pai mie imi arata mai des parul dupa ce il impletesc dupa ce fac baie si il piepten dimineata happy

| ToxxicSmile a răspuns:

Poti folosi balsam ot volum sau este un spray pentru volum de la nivea e albastru te va ajuta happy

Funda?happy