| xgeanina a întrebat:

Heii! Ar merge un machiaj in doua nuante de maro [smokey eyes] cu o rochie turcoaz cu negru? [pentru banchetul de clasa a 8-a]

2 răspunsuri:
| KaterinaPetrova a răspuns:

Nu mi se pare o alegere potrivitabig grin maroulbig grin in plus ca e vara e cald.in locul tau eu mi-as da cu un gri ca baza dupa aceea cu putin verde si la baza ochiului cu putiiiin negru ca sa inchizi daca tot vrei smokeytongue :*:* incearca poate iti sta bine:*.in fine depinde si ce verde folosesti

| Deeu_1723 a răspuns:

Nu,în nici un caz. Încearcă culori de vară sau primăvară.De exemplu,un verde,un roz,un mov.Iar despre rochie, o culoare care să se asemene cu ochii, o rochie neagră.