| barbie251 a întrebat:

aveti ceva niste idei dragute pentru decorarea clasei a8-a? love struck va rog puppy dog eyes

1 răspuns:
| claudiax27y a răspuns:

Am eu o idee draguta, ma rog daca clasa ta e de acord, puteti lua tot felul de postere si sa le agatati, pe masa puneti o fata de masa si o vaza cu flori, un mic covoras ar fi simpatic, projecte pe pereti, folida alea care se lipesc pe geam, o harta pamanteasca langa tabla, flori... Sper ca am fost de folos.