| Incarcare a întrebat:

Heii` cam cat costa sa fac o Sedinta Foto? Si cat costa un aparat foto, profesional? Am vazut cam pe net 1 milion cam asa... face bine poze? Am vazut la o prietena de a surorii mele poze facute cu aparat din ala pe FaceBook` :X fundita`

1 răspuns:
| Love96_3971 a răspuns:

O sedinta foto poate costa intre 50 - 1600 lei, depinde de fotograf happy. Un aparat foto profesional nu are cum sa fie doar 1 milion, din cate stiam eu macar 10 milioane ( ma refer la unul profesional ) dar daca doresti poze de " facebook" iti poti cumparata un aparat foto compact de la Nikon/Sony de 12.00 - 14.00 m.p care de asemenea face poze foarte bine. Sper ca ti-am fost de ajutor