| DdUuDdĂă a întrebat:

Heii! Cu ce sa ma epilez deasupra de genunchi? Pana la genunchi ma fac cu epilatorul, dar in sus ma doare! Ieri m-am facut cu bigul, si cred ca am facut o prostie, deoarece se va mai indesii, si va creste mai repede! Cu ce ma sfatuiti sa ma fac? big grin

2 răspunsuri:
| Florentina_7104 a răspuns:

Cu ceara e cea mai buna modalitate dupa epilator dar tot doare. Si crema e ok dar iti va creste foarte repede.

| YourMistake01 a răspuns:

Toate fetele pe care le cunosc folosesc ceara si abia peste 1-2-3 saptamani folosesc din nou ceara