| MelaniaElena a întrebat:

Heii fetelor :*. Mi-as dori sa imi fac o schimbare de look, dar nu prea stiu ce anume. Breton nu-mi pot face datorita faptului ca am parul ondulat si mi-ar sta groaznic, acesta fiind motivul pentru care nici nu ma pot tunde scurt iar culoarea parului nu vreau sa mi-o schimb. Ce mi-as putea face? ( nu vreau o schimbare radicala de look, doar ceva putin diferit ). Multumeesc :*

2 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
http://www.divahair.ro/frumusete/despre/par-cret
Mergi și la un salon unde să fie o persoană pricepută în așa ceva.
Pa, pa.

| OanaT a răspuns:

Tinand cont ca parul ti-e ondulat, ti-as recomanda un breton asimetric, iar restul parului in scări! sper sa faci alegerea cea mai buna pentru tine!