| valentinamaria2000 a întrebat:

Heii.imi puteti da va rog un sfat.care metoda este mai buna pentru epilare inghinala, cea cu bic ul sau cu un aparat special pentru zonele sensibile, mentionez ca eu nu ma pot epila cu ceara in zona aceea deoarece durerea este una insuportabila, am incercat sa merg la salon, pentru ca am crezut ca poate acolo nu ma va durea asa tare, deoarece mna fetele care lucreaza acolo au experienta si stiu cum sa traga ceara astfel incat sa nu te doara asa tare, dar nu am rezistat nici acolo, asa ca acea fata saraca nu stia ce sa imi mai faca atunci cand a vazut ca plangeam de durere si nu si a putut termina treaba

Răspuns Câştigător
| Felys a răspuns:

Pentru inceput mergi la un salon unde se foloseste IPL, adica aparat de epilare definitiva si ulterior iti vei cumpara tu acel aparat si se va rari si subtia foarte mult firul de par incat vei putea sa il si smulgi ulterior.Crede-ma ca si ficamea patea la fel ca tine si acum e foarte multumita de acel epilator IPL

1 răspuns:
| Andreii00 a răspuns:

Pentru ce te epilezi?rolling on the floor)))...rolling on the floorcu bic-ul! și eu am pățit la felrolling on the floor