| CiocolataCalda a întrebat:

Heii! In 2 saptamani am banchetul (clasa a VIII-a) si as vrea niste idei de cum as putea sa-mi fac parul. (imagini, clipuri, orice explicatie e buna. )

Răspuns Câştigător
| Iubibilăă a răspuns:

Http://frumusetefeminina.ro/idei-de-coafuri-pe-care-le-poti-realiza-acasa/
Sunt multe si pe net, cauta acolo, vei gasi.
Distractie placuta, pa, pa.

2 răspunsuri:
| asasunteucesafaci a răspuns:

Aceeasi problema am avut-o si eu..nu stiam si nu stim, dar pana la urma cu vreo doua ore inainte de banchet am mers la un coafor si mi-a facut parul super tare!

Deci du-te la un coafor/frizerie cu cateva ore inainte si te face super, ca doar ei stiu!

Funda?