| Biibuts a întrebat:

Heii lumebatting eyelashes. Vreau si eu un site despre tendintele in fashion si ceva de genul.; x Fundiitsaa celor mai multe site-uri cu cele mai frumoase haine happy

Răspuns Câştigător
1 răspuns:
| Lendana a răspuns:

Klaudernet.ro. au haine de import din suedia si is OK. adica, mi-am luat la un moment dat un sacou si o jacheta de piele. vin foarte frumos pe corp. la sacou manecile au fost un pic cam lungi, dar le-am scurtat si acum arata foarte bine. incearca.