| LoVeLy_3874 a întrebat:

Heiikiss
Scoala astalaughing...Deci la scoala trebuie sa imbracam bluza alba:X blugi si vesta... ce as putea sa mai bag.sau sa scot pe langa tinuta astathinking
Adica m`am plictisit de banala uniforma.:-s
Ceva altfel? o schimbare? Nu stiu`...
Ceva propuneri cu pozekiss Va roog haideti care ma face sa Ma imbrac cu propunerea lui...primeste Fundaa:X!

5 răspunsuri:
| cat a răspuns:

Un medalion haios http://www.crownfashion.ro/......83-1241183 si o curea in ton cu restul tinutei http://www.newlook.com/......_217748247
In loc de medalion mai poti incerca o cravata rosie sau o esarfa.

| VladimirPutin a răspuns:

Tot în negru

| yonesss a răspuns:

Mai adauga curea, bratari, o bluza poate cu o alta croiala, lantisor si chiar daca nu iti iese accesorizarea nu-ti fa griji toti purtati aceias uniforma

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca minim obligatoriu sunt piesele vestimentare de scrise de tine, e clad ca nu poti SCOATE dintre ele nimic. Nu poti adauga/ schimba decat accesorii, bijuterii si incaltamintea, culoarea, forma vestei si a blugilor. In opinia mea, cam atat se poate. Sigur sunt si alte pareri. happy

| alexx24 a răspuns:

Buna ma poti ajuta la jocul mos promoroaca ivan si nastia? cand ivan ajunge in mlastina ce trebuie sa ii dau la planta aia de mancare? daca poti ajuta-ma te rog frumos:*