| Ashl a întrebat:

Heii,. stie cineva vreun site, sau un magazin din cluj unde asi putea gasi bocanci de fete (nu sport) la un pret nu foarte mare? multumesc mult

2 răspunsuri:
| P3troS a răspuns:

Uite http://www.okazii.ro/......canci.html si la stanga e orasul i tara gasesti acolo.Bafta!

| AlxMihai a răspuns:

In cluj am vazut pe net ca au magazin sportmaniacul, au si ceva site-uri afiliate la site-ul lor personal am intrat pe www.bocanciiarna.ro, cauta pe net si vei gasi;), au o multime de bocanci si garantez calitatea