| Onitzaaa a întrebat:

Heii,stiu ca e o intrebare cam prosteasca, dar na.
Stiti ca parul Bellei Thornelaughing este mereu ondulat in spate si arata foarte bine..imi puteti spune si mie cum as putea sa mi-l fac si eu asa?
Daca il fac cu ondulatorul nu arata asa.
Scuzati categoria, dar e cea mai vizualizata. FUNDAAA!

2 răspunsuri:
| AmanoYuno a răspuns:

Foloseste moate:iei o fasie de material textil, invarteste o bucata de ziar in jurul ei (mai putin lunga ca materialul). infasoara parul pe ele si leaga-le cand ajungi la capat.fa asta dupa ce te speli pe cap si parul e inca umed.ca sa nu se strice peste noapte(trebuie sa dormi asa)puneti o caciulahappy

daca nu suportisa dormi asa poti sa ti le faci pe parul ud si sa te usuci cu foenulwinking

asta e varianta veche a moatelor.de asemenea poti folosi si bigudiuribig grin

poti sa le faci si cu placa dar totusi mie mi se pare ca arata mai natural asa cu moate sau bigudiuriwinking

| simonarus a răspuns:

Intra pe youtube si tasteaza "tutorial onduleuri naturale" sper sa/ti placa