| ßebeLuSa a întrebat:

Heii TPU :* As vrea o schimbare de look daca intelegetii ce vreau sa spunhee hee Am parul castaniu si ochii caprui aaaa da big grin am si cateva suvite. Cam cum as putea sa imi schimb look-ul. Help please puppy dog eyes Multumesc love struck

Răspuns Câştigător
| onasis1961 a răspuns:

Mai BebeluSsa cred ca cu asta rezolvi problema http://www.happyhair.ro/coafuri/coafuri-curente/&page=1

2 răspunsuri:
| zuzukaeu a răspuns:

Eu zic sa te lasi asa cum esti, nu iti mai dori schimbari de look ca si eu mi-am dorit si acum regret amarnic, e greu dupa aceia sa te obisnuiesti cu un nou look si daca se nimereste sa nu te prinda sa nu fie potrivit... faci cum crezi!

| Adelinesmile a răspuns:

Nu ai precizat lungimea parului tau, felul in care se aranjeaza [ cret / drept ] si nici " freza " pe care o ai acum. Poti sa incerci o tunsoare in scari, ceva cu breton pe o parte. Sau pur si simplu mergi la coafor si o rogi pe tipa aia sa iti dea niste variante, care sa ti se potriveasca si sa nu iesi plangand de acolo ca nu iti sta bine happy Acuma vezi tu ce iti place. Poti sa iti faci niste suvite blonde, dar sa nu fie in contrast prea puternic cu parul tau natural. Ai grija de tine! :*