| Tonyyy a întrebat:

Heii! Vreau sa-mi fac suvite si nu stiu ce culoare mi s.ar potrivi...am parul saten si ochii caprui. imi puteti sugera o culoare de suvite? Dau funda. pup:*

Răspuns Câştigător
| BluishAngel a răspuns:

Cred ca ti-ar sta bine blond sau daca parul e saten mai inchis ti-ar sta mai bine roscat.Astea doua cred ca sunt potrivite, dar depinde de nuanta parului(mai inchis sau mai deschis). Succeswinking

3 răspunsuri:
| flaviu1990 a răspuns:

Blond tonyyy asa iti sta cel mai bine

| flaviu1990 a răspuns:

Cel mai bine ti-s-ar potrivi blond tonyyy

| Inkutsa a răspuns:

Mai multe suvite subtiri blonde sau o suvita mai groasa rosie sau bruneta big grin Sper ca te-am ajutat. Pup;** Funda?