| Brindas_Lorena_1978 a întrebat:

Heii,vreau si nume de pagini de dragoste! :* Dau FUNDA celor mai multe si frumoase nume

Răspuns Câştigător
| DanielaRaluka a răspuns:

Pai ai putea pune : Tu esti un capitol din cartea mea, Te iubesc, prostule, Il iubesc dar prostul nu-si da seama, Love you forever, Te-am iubit te voi iubi si te iubesc in fiecare zi. Fundita?

2 răspunsuri:
| RozAnasiioana a răspuns:

Tu si eu ne vom iubi mereu,iubesc sa fiu cu tine,Traiesc o poveste,Am nevoie de tine,Iubeste'ma,Iti sunt alaturi mereu, Te vreau in viitor, Fii aproape de mine, Nu ma lasa la greu, Dragostea e pe primul loc.Mai poti sa pui si numele pagini Statusuri si sa postezi numai statusuri

Fundita?

| DanielaRaluka a răspuns:

Pai ai putea pune : Tu esti un capitol din cartea mea, Te iubesc, prostule, Il iubesc dar prostul nu-si da seama, Love you forever, Te-am iubit te voi iubi si te iubesc in fiecare zi