| PinkkRosee a întrebat:

Helău! Părul lung sau scurt? Fetelor, cum preferați? Băieți, cum vă plac fetele mai mult? Cu parul lung sau scurt? Funda :*.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am parul lung-aproximativ la nivelul umerilor.
Cand eram mica il purtam mereu scurt-si acum 2 ani l-am taiat destul de scurt.
Sincer il prefer lung sau mediu-pentru ca fetele cu parul lung au mai multe posibilitati de aranjare a parului(ce-i adevarat si putin mai mult de lucru happy dar e ok)-un par lung sau macar mediu va fi mereu la moda!

17 răspunsuri:
| HappyCandy a răspuns:

Prefer parul lung, dar care nu depaseste limita, sa fie par nu lana de oaie big grin oricum sunt multe persoane carora le sta foarte frumos si cu par scurt

suntserios
| suntserios a răspuns:

Fetele cu parul lung, dar nu extrem de lung cat sa cada pe umeri

| William a răspuns:

Prefer fetele cu parun lung, cele cu parul scurt sunt respingatoare.

| oprescudorin11 a răspuns:

Subscriu.

| PedoBarbie a răspuns:

Prefer părul mediu. Prea scurt sau prea lung e aiurea.

| andrei1237 a răspuns:

Cu parul lung.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie imi place fetele cu par lung si frumos impletit happy

| Cσcσ a răspuns:

Scurt!

| ZambetDeGheata a răspuns:

Prefer parul lung

| Sashavalentine a răspuns:

Depinde. Unelor fete le sta mai bine cu parul lung, altora cu parul scurt big grin

| apademasa a răspuns:

Eu am avut parul si lung si scurt si iti pot spune ca il prefer lung si cred ca si baietii cred la fel.

| NikkiReed a răspuns:

Parul lung ( e mai sexy )!

| ana45659 a răspuns:

Eu sunt fata si daca as fi baiat, as alege parul scurt sau mediu (pana la umeri)

| Robert_Robert_1995 a răspuns:

Mie imi place la fete cu parul lung si drept!

| LaraTM a răspuns:

Parul lung trebuie ingrijit mai bine, dar iti ofera un aspect mai elegant si parul scurt este mai usor de ingrijit, dar nu il poti coafa, poti doar sa gasesti niste clame dragute pentru al scoate in evidenta.
Eu totusi prefer parul mediu sau lung dar nu chiar de sa te impiedici in el tongue.

| Oancea_Adelin_1990 a răspuns:

Parul Lung, Sunt baiat si am 17ani mie mi se pare super parul lung, este mai feminin..parul lung clar.

| SclipiciTurcoaz a răspuns:

Eu zic ca cu parul lung atunci poti avea tot feluri de coafuri si de impletituri.Mie mi s pe pare mai bine asa.
Funda?