| alesstuza a întrebat:

Hello! Am 15 ani si vreau sa imi epilez "mustata".Ce ma sfatuiti sa folosesc? ( crema epilatoare/penseta). Sper ca raspunsurile voastre sa ma ajute. PWP PPAhappy

Răspuns Câştigător
| callie2 a răspuns:

Nu cu crema, o sa creasca urat dupa si foarte repede. cu benzi de ceara e cel mai bine si te poti duce la un salon.

6 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Crema epilatoaremceara sau banda depilatoare

| Zenithf a răspuns:

Eu zic ca, daca nu ai decat un puf deschis la culoare, atunci sa nu faci nimic. Daca iese vreun fir mai mare, indeparteaza-l cu penseta, in rest este mai bine sa nu faci nimic.

| AnnonymusIsNotAvailable a răspuns:

Cu penseta?rolling on the floor))))))) Tu gândeşti? Sunt prea multe fire ca să le iei cu penseta şi plus de asta e şi dureros. încearcă crema sau benzi de ceară.

| jmenaru a răspuns:

Cu ciobu' sau cu barda...ce intrebari tampite puneti frate.cu ce sa iti "epilezi"mustata auzi.cu autogenu'ai incercat?

| helpyou03 a răspuns:

Sunt benzi speciale pentru fata scapi repede asahappy