| mads a întrebat:

Hello :* am nevoie de un sfat. Am parul cret si aspru. Folosesc un sampon de la avon. Prima oara a fost bun, acum mi-l face din ce in ce mai aspru straight face Folosesc un tratament de par de la Kallos. Tin parul tot timpul prins in coada sau il mai impletesc. Are volum mult daca l-as lasa pe spate. puppy dog eyes Ce sampon as putea sa folosesc ca sa-mi faca parul mai moale si mai frumos?

Răspuns Câştigător
| Ada_2475 a răspuns:

1.samponurile de la avon sunt proaste
2.foloseste samponuri facute din ulei din masline spala apoi stai vreo 40 de min cu un balsam bazat pe miere cand intri in camera il TAMPONEZI apoi il perii foarte bine si te usuci succes :*

6 răspunsuri:
| Oanny a răspuns:

Incearca Clear sau Gliss.Eu acum folosesc Panten si am si balsam.Balsamul ajuta mult crede-ma, miroase frumos e mai moale, frumos si se intinde si mai usor cu placabig grin

| MyLife a răspuns:

Pai mie nu imi place samponul avon deoarece imi face matreata foloseste heald and shoulds

| MyLife a răspuns:

Heald and shoulders*

| Căpşunăăă a răspuns:

Samponurile de la avon nu sunt bune de nimic. straight face
Incearca Elseve, Clear sau Syoss/
Eu momentan folosesc Syoss (si samponul si balsamul) si e foarte bun/.Si eu am parul aspru, mama spune ca e de la placa si de la apa dura cu care ne spalam...dar acum e foarte moale si frumos.
Incearca Syoss.

| dia_4934 a răspuns:

Dove 2 in 1 sau un sampon pentru toate tipurile de par

| myncka08 a răspuns:

Heald and shoulders e cel mai bun face parul foarte frumos si matasaos samponurile de la avon nu sunt bune iti fac multa matreata si dupa abia mai scapi de ea