| PupicAndreea a întrebat:

Hello! Imi dati si mie niste poze cu accesoriile care va plac.Mie imi plac foarte mult cele cu tinte de la genti pana la cercei si alte bijuterii. FUNDITA! P.S Vreau si esarfe MULTUMESC!

Răspuns Câştigător
10 răspunsuri:
| PupicAndreea explică:

As vrea poze cu esarfe, gentute tip plic nu numai bijuterii.

| oana44m a răspuns:

Http://www.facebook.com/accesorii.altfel tare dragute si f ieftine :)

| argebit a răspuns:

Uite o geanta cu tinte http://www.alesa.ro/produs/geanta-de-piele-bianca-cu-fermoar-central, poate fi realizata pe orice culoare, la comanda. Cat despre esarfa...primesti cadou tot din magazin :-)

| AndreeaCh a răspuns:

PUP :*

| Ioana_Iulia_1983 a răspuns:

Intra pe www.cheribijou.ro si vezi ca au niste modele foarte dragute cu cristale Swarovski si au si o sectiune de gablonturi unde au pus niste coliere super, ultimul trend, si cu tinte si din alea masive super colorate. foarte misto. Sper ca te-am ajutat!

| Angelinayo87 a răspuns:

Hello. mie mi place asta pentru ca deja mi l am luat http://estifrumoasa.ro/seturi-cu-swarovski/set-cu-swarovski-tango.html
e fain tare, mai ales ca pandativul are 4-5 cm, in poza parea mai mititel. i love it

| DianaAnaid45 a răspuns:

We ♥ it!