| Adviceforeveryone a întrebat:

Hello! Imi poate recomanda cineva un Sampon si Balsam pentru parul gras? As dori un sampon sa imi faca parul stralucitor si plin de volum. Multumesc!

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Depinde si de bugetul tau, daca iti permiti ceva mai scump incearca Vichy, trebuie sa scrie pe sticla daca e pentru volum sau nu, daca nu, iti recomand Syoss.

| R0R0 a răspuns:

Depinde de la persoana la persoana.
Eu folosesc produse de la L' Oreal.

| Clubăreală a răspuns:

Syoss?! Repair..stralucire sigur da, volum, habar n-am, poti incerca!

| mimi0202 a răspuns:

Le petit marseillais cu argila alba. Sampon+balsam. Mi se par minunate. Le folosesc de ceva timp si mi se par ff bune..acum s-au terminat si am luat un Clear, insa nu se ridica la acelasi nivel. Cred ca le voi recumpara. happy