| MrsAnonymous a întrebat:

Hello!
Multe fete vor sa aiba sanii mari, proeminenti... Dar eu nu vreau sa imi creasca mult.adica sa ramana la o marime mititica.Mentionez,am 13 ani.
Exista ceva exercitii[fara medicamente, va rog] pentru a opri cresterea sanilor?[normal, ca mie o sa`mi creasca pentru ca sunt si cam plinuta.]
Fundabatting eyelashes

1 răspuns:
| Lost0in0your0memories a răspuns:

Hey. cresterea sanilor nu o poti stopa. si te sfatuiesc sa nu incerci medicamente pentru ca iti vei da peste cap sistemul hormonal. esti inca mica si o sa vezi ca pe masura ce cresti o sa vrei sa ai sanii mai bine conturati. nu iti fa probleme. exercitii sunt dar de tonifiere a sanilor, adica sa aiba un aspect cat mai placut si intretinut.