| anonim_4396 a întrebat:

Hello TPU :*, am o intrebare pentru voi.[ceea ce cred ca sunt mai multelaughing] However, astept vara cu sufletul la gura, si vreau sa-mi fac niste suvite, dar nu suvite cu vopsea normala bla-bla.[nope]. Am mai citit si alte sugestii dar vreau sa ma lamuresc mai bine. Deci..As vrea ori cu albastru de metil, sau mov, sau roz.I don't know. Am parul de culoare satena si nu stiu ce va prinde mai bine. Ma rog vreau sa stiu si de la persoane care si-au facut suvite colorate.Cum trebuie sa procedez? Adica..mai intai imi decolorez suvitele? Eu vreau doar varfurile..Atat..Cam cat ar tine culoarea pe par? Adica se duce greu sau la cateva spalari? Astept pareri si raspunsuri:* Multumesc. P.S : Funditaa! big grin

4 răspunsuri:
| ammona a răspuns:

Am citit cu greu...fi si tu mai coerenta data viitoare plz.
Cat despre intrebarea ta - cu albastru de metil va iesi de fapt verde dar se va intinde pe haine la prima ploaie.
Eu iti recomand sa cauti aici http://www.e-cosmetic.ro/crema-pentru-pete-si-pistrui-farmec.html vei gasi si sfaturi si produse de ingrijire.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca vorbesti asa si in realitate...e grav.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

E bine ca ai o intrebare ceea ce crezi ca sunt mai multe. Ma bucur chiar.

| Decrepit a răspuns:

Se scrie "whatever", nu "however", in lula mea! Daca tot vreti sa pareti poligloti, aveti grija sa nu evidentiati clar ca s'teti snobi si semidocti.