| FashionVictim93 a întrebat:

Hello TPU... ce ati alege: benzi sau pasta pentru albirea dintilor? Multumesc!

3 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Mers la doctor si apoi periuta de dinti electrica sau sonica.

| GabiDumitrescu a răspuns:

Nici una nici alta. Daca te duci la un stomatolog serios, nu iti va recomanda asta. Culoarea naturala a dintilor nu e alb sa orbesti cand te uiti in oglinda, la fel cum nici buzele in mod natural nu sunt umflate de parca ti-ai dat un pumn in mecla si nici sinii nu sunt ca doua mingi gata sa pocneasca. Daca ii ai prea galbeni de la fumat si alte prostii, baga bicarbonat. https://www.libertateapentrufemei.ro/......sti-135975

| SilentRain a răspuns:

Benzi