| rihanna7865 a întrebat:

HELLP! este bun unguentul de galbenele (unguent nu crema!) pentru petele rosii de la cosuri si pentru gaurile de la cosurii? sau ce alte remedii mai stiti pentru a scapa de petele rosii de la cosuri si de gaurile de la cosuri? dau fundita :*

Răspuns Câştigător
| Cristian_Andrei_1992 a răspuns:

Eu am folosit crema de galbenele mi-au mai trecut si din semne adica acele pete rosii dar cum a spus si danielllle astea trec cu timpul stai linistit.big grin

2 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Este bun unguentul de galbenele

| Danielllle a răspuns:

Nu e bun, el doar trateaza cosurile, petele dispar cu timpul sau cu lazerul, sau prin exfoliere a zonei.Eu ma dadeam cu el in speranta ca vor trece cosurile insa mi-au ramas si pina astazi niste pete urite pe fata.Nu recomand