| DulcePaSsion a întrebat:

Helpsad! am parul cam pana la umeri, ondulat si nu stiu cum sa il mai aranjez m-am saturat sa-l prind in coada.as vrea cateva coafuri care aveti site-uri sau ceva de genul. si nici sa-l mai indrept nu vreau ca se arde foarte raustraight face

3 răspunsuri:
| gHelena a răspuns:

Hey! Esti o norocoasa pentru ca ai parul ondulat. Ai deja volum, iti mai trebuie cateva noutati pe care le poti gasi pe www.divahair.ro Aici specialistii iti ofera cele mai inspirate idei despre cum il poti impleti, modele de cocuri (foarte in voga de altfel) si sfaturi legate de ingrijirea parului. Un gand bun, Elena.

| QuadruplePersonality a răspuns:

Me too sad