| pinkydoll a întrebat:

Help me! Vine banchetul si am o problema cu pantofii/sandalele sunt inalta si un toc inalt ma dezavantajeaza. ma gandeam sa-mi iau niste balerini dar balerinii nu sunt eleganti si am ramas la sandale dar nu am nici o idee cum sa arate. dati-mi niste poze cu pantofi/sandale fara toc sau cu un toc mic... dau fundita
P. S. sa fie si eleganti/elegante

Răspuns Câştigător
| bestia a răspuns:

Fetele inalte sunt foarte sexi. Daca nu ai peste 1.80, poti apela cu incredere la toc. Balerinii pot fi eleganti, dar parca mai bine pica o tinuta eleganta cu un toc mediu/inalt.

2 răspunsuri:
| DarkShaodw1 a răspuns:

Hmmm...
parca balerinii nu se potrivesc la asemenea ocazii. Incearca niste sandale cu toc mediu, sau fara, daca esti foarte inalta. Eu una nu iti stiu inaltimea, si nici nu am prea multa experienta in domeniu, dar iti recomand sa te uiti atenta prin magazine. Poate ceva o sa-ti suradawinking

| pinkydoll explică:

Pai am 1.67 dar sunt adoua cea mai inalta dintre fete mai este o fata care are 1.77