| Anabelle123 a întrebat:

Hey :3. Vreau de mai mult timp sa imi fac ombre sau balayage, insa nu permanent.Imi puteti spune daca exista ceva cu care m-as putea face, insa sa se duca dupa cateva spalari? Multumesc happy

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai incearca cu sampon nuantator sau vopsea semipermanenta.

| Almaoros a răspuns:

Buna, da sigur ca da. Acum depinde si de tine ce culoare vrei..deco răspunsul este da, app te poți face si singura acasă dar este mai indicat sa mergi la salon pup

| Almaoros a răspuns:

Buna da sigur ca da, te poți face ce culoare vrei si mai indicat este la salon, dacă vrei doar pentru amuzament ce zici de carioci?laughing te pup toate cele buna