| RiRihXd a întrebat:

Hey all! Am revenit dupa o pauza luunga...deci, as vrea sa-mi fac parul albastru, exista vopsea albastra(care se gaseste in Romania)? Adica normal ca exista, dar as vrea sa stiu de unde pot luahappy, daca nu exista, exista alta cale? am auzit de albastru de metil, dar stiu ca e desinfectant.Stiti vreun magazin sau vreun site(pentu vopsea)? Daca da, dati-mi link! Multumesc!

Răspuns Câştigător
| l0v3ly8l0v3ly a răspuns:

Mai bine te duci la coafor ca acolo sigur au dar daca nu poti macar sa le intrebi de unde poti sa cumperi. fundita

2 răspunsuri:
| Element25 a răspuns:

Mda...habar n-am daca se gaseste vopsea albastra straight face
Eu mi-am pus niste extensii albastre tongue

| L0st24indreams a răspuns:

Eu m-am facut cu albastru de metil, si am parul undeva intre albastru deschis si verde ( mai mult albastru decat verde_> Mentionez ca eu sunt blonda.