| LovellyAngel a întrebat:

Hey! Am si eu o nelamurire in legatura cu cremele.
In ce ordine trebuie aplicate? De exemplu, eu am crema pentru vergeturi si una cu care ma dau pentru hidratare si pentru un miros frumos. In ce ordine trebuie sa le aplic, mai intai cea pentru tratament si dupa cealalta sau invers?

3 răspunsuri:
| KellyGreen a răspuns:

Buna!
Mai intai te dai cu cea pentru vergeturi pentru a le trata apoi cu cea hidratanta. Daca o aplici pe cea hidratanta prima va actiona ca o bariera pentu cea pentu vergeturi.

| DakotaRoyse a răspuns:

Vergeturi, hidratare, miros. Sincer nu cred că aia pentru hidratare mai are sens, dacă oricum te dai cu două, pielea tot se hidratează.

| tzus a răspuns:

Intai cea pentru vergeturi, dupa crema hidratanta si dupa aia pentru un miros frumos