| Linda18 a întrebat:

Hey! Ce parere aveti despre site-ul depurtat.ro? Merita sa-ti comanzi de la ei?

8 răspunsuri:
| Bubutita a răspuns:

Este site-ul meu preferat de pantofi.
Eu cred ca este un beneficiu faptul ca poti sa iti masori talpa si vezi acolo ce marime sa iti cumperi dupa masura talpii.
Modelele sunt frumoasa.
Intr-adevar, sunt unele mai scumpe, care nu merita, dar sunt si modele ieftine.:*

andreia67
| andreia67 a răspuns:

E OK. Depinde. Produse ca ale lor se gasesc prin multe alte magazine si targuri asa ca decideti in functie de pret si eventualele costuri de livrare. Au 2 showroomuri in Bucuresti (in magazinul Titan si in Crangasi in acelasi complex comercial cu E-mag, langa P-ta Crangasi) ambele usor accesibile cu metroul si RATB unde puteti vedea/proba/cumpara produsele. Daca sunteti din Bucuresti puteti comanda online si ridica produsele din showroomul Crangasi, scutiti taxele de transport si puteti sa faceti proba. Tabelul de masuri in anumite cazuri mai mult incurca decat ajuta, ideea este ca masurile sunt cele normale pentru marfa China de la noi de pe piata. Produse asemanatoare dar de mai buna calitate (import Germania) gasiti pe siteul meu http://paradisulcizmelor.blogspot.ro/ astept si sugestii cu ce sa mai aduc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde.Sunt produse scumpe si risti sa te pacalesti ( la pantofi sa nu fie exact marimea ta, etc... ).Dar comenzile le aduc ( si-a luat o colega ). Dar te sfatuiesc sa mergi la un mall, sunt aceleasi produse big grin.

O zi buna.

| supermamici a răspuns:

De principiu, preturi mici dar si medii (insa 100% corecte). Marfa de calitate dupa cum iti este buzunarul. Transport super rapid. Oferta imensa de incaltaminte pentru femei (20.000 articole). In general (90%) din cumparatori sunt multumiti si foarte multumiti. S-au infintat din 2011 si an de an au avut cresteri impresionante in vanzari. Serviciile sunt garantate (livrare, retur, informatii, contact). Au si 2 magazine fizice in Bucuresti. Recomand! pe larg, aici: https://timez.ro/pareri-depurtat-ro-preturi-mici-si-incaltaminte-diversa/

| Rolleer a răspuns:

Uite aici o lista cu magazine online: http://shopmaniac.ro/magazine-online

| AlexandraSimion a răspuns:

Buna! Este un magazin serios si cu preturi medii, pe pagina lor de Facebook au in mare parte comentarii pozitive, daca totusi doresti mai multe informatii despre depurtat poti vizita http://www.cumpar.net/depurtat-ro/

| SupradozăăDeCrazy a răspuns:

Eu sincer nu ma prea incred in site-urile astea. Altceva e cand probezi si analizezi tu calitatea produsului. Cel mai bine mergi la un mall sau alte magazine si iti cumperi! happy

| Andryutza12 a răspuns:

Nu stiu nu cred