| anonim_4396 a întrebat:

Hey:d am 13 ani si am 35 de kg si 1.50 ce ziceti trebuie sa ma ingras sau sa slabesc eu zic sa slabesc... fundalove strucklove struck

Răspuns Câştigător
| capsunica13 a răspuns:

Doamne, nuuu. esti normala! si eu sunt la fel.tot 13 ani am, 1, 53 si 34 kgbig grin. toti imi zic ca sunt normala. eu zic sa ramai asa ca ai o talie de viespie. esti numai buna pentru fotomodel laughing. Funda te rog?

21 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Tu meriți o bătaie!
Ești slabă, mergi și practică un sport și alimentează-te sănătos.
Pa, pa.

| annna a răspuns:

Sa te ingrasiwinking esti cam slabuta

| Baby a răspuns:

rolling on the floor vrei sa ajungi la 20 de kg?

| ynna93 a răspuns:

Pai greutatea trebuie sa fie cu 10 mai putin decat inaltimea.cam asa ceva.deci ar trebui sa fii pe la 45 de kg.hee hee

| dieanuk a răspuns:

Eu is exact exact ca tine...tot 13 ani am aceeasi greautate si aceeasi inaltime iar doctorul mi-a zis ca trebuie sa ma mai ingras cu 5 kg.bafta:d

| ioana_7606 a răspuns:

Esti bine asa.

| Gabica a răspuns:

Sa slabesti... vrei sa nu mai ai de unde.ramai asa si mananca normal. Daca nu mai ai ce face cu viata pune-te pe slabit.

| Ecou a răspuns:

Esti cam prea grasa parerea mea este ca ar trebui sa te lasi de viata!

| darkhell217 a răspuns:

Sa te ingrasi

| Florinaa14 a răspuns:

Mda.eu zic sa te mai ingrasi dar esti ok http://www.tpu.ro/design/images/emoticons/8.gif

| TpuNoName123 a răspuns:

Ar trebui să fii mai inaltă.
Eu am 14 şi am 1, 63 şi 45 Kg.

| MadnessCaffe a răspuns:

Esti foarte slaba, subponderala nu este bine deloc.Ingrasa-te cam pana la 45 de kg.

| AndreiP98 a răspuns:

Esti prea slaba pentru 1.50.

| Teuta8941 a răspuns:

Nu trebuie' sa te schimbi neaparat, esti normala.

| Sperman a răspuns:

In nici un caz nu trebuie sa mai slabesti. Trebuie sa mai pui cateva kg pe tine, cel putin 5.
Salut!

| VreauMacaroane a răspuns:

In locul tau nu mi-as face griji in privinta greutatii ci a inaltimii. ar trebui sa practici un sport ca baschetul poate te mai inalti si tu. la varsta ta 1.50 nu e prea bine.bafta!

| NicoLLe_5415 a răspuns:

Eu nu cred ca mai ai de unde sa slabesti daca ai 35 de kg:O esti aproape de anorexie la 1.50 cu greutatea asta. Pune mana si mai ingrasate putin.:O

| X_6706 a răspuns:

Eu zic ori sa ramai asa, ori sa te mai ingrasi putin.De exemplu eu am colege la scoala care sunt de acceasi varsta, unele chiar mai mici si au in jur de 40-50 kg si nu par deloc grase. in jur de 40 este greutatea normala la aceasta varsta.Deci...tu sa stai linistita

| Ciomolunga a răspuns:

Grasanooo slabeste odata pana nu te faci de 16 km nu se uita nimeni la tine

| USERNAME_9678 a răspuns:

Eu zici ca trebuie sa mai slabesti nintel ca ai 35 kg si e prea mult.grasule!

| frumusik_8671 a răspuns:

Nu.esti bine.eu am 15, inaltine1.41,si 35 kg...si eu vreau sa mai slabesc ca sunt mica de statura dar la tine e eb, parerea me...happy