| Anonim6282 a întrebat:

Hey! Daca mă epilez deasupra buzei cu benzi in cat timp creste înapoi? Peste mai mult timp parul se va îngroșa? Și încă ceva benzile smulg parul?

Răspuns Câştigător
| sierra1 a răspuns:

Smulgîndu-l nu îl întărești. PS crește cu viteza din pstarea anterioară doar firul normal (cap, barbă) "mustața" puf, crește mai încet

2 răspunsuri:
| MihaelaDart a răspuns:

Nu se îngroașă deloc. Eu numai de atâția ani mă fac cu benzi și părul mi s-a rărit. Din a treia săptămână incepe ușor să se vadă. Da, numai părul, nu și pielea big grin.

| sierra1 a răspuns:

Părul crește cam 1 cm pe lună