| djmimisor a întrebat:

Hey. dati-mi si mie niste siteuri gen zenda sau miniprix cu haine unde gasesc si eu niste blugi ma sic. funda

Răspuns Câştigător
| bogdanworld a răspuns:

Salut. Iti recomand cu incredere www.smallprix.ro din mai multe motive: preturi mult mai mici decat siteurile celalalte, livrare in 1 zi cu transport gratuit, produse noi aproape zilnic, produsele sunt tineresti, in pas cu moda. Am comandat si eu si sunt foarte seriosi si promti.

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Euletitia a răspuns:

Buna! Incearca la bonprix, au foarte multe modele de blugi deosebite si poate iti gasesti acolo ce iti place. Spor la shopping!