| Maryaaaaaaa a întrebat:

Hey fetelor!

Am nevoie de ajutorul vostru!

Peste o saptamana este nunta surorii mele si nu stiu ce sandale sa imi iau. Eu as vrea sa imi iau unele din piele de calitate pe care sa le port mai mult timp. Eu m-am oprit la 2 perechi dar sunt nehotarata!

Modelele sunt acestea

http://www.pantofidianemarie.ro/sandale-dama/sandale-ret ro-city-chic.html

http://www.pantofidianemarie.ro/......daily.html

A doua pereche imi place mai mult dar nu stiu exact pe care sa o iau!

Voi ce ziceti?

3 răspunsuri:
| Ruxandra15 a răspuns:

Ce varsta ai? Eu as zice prima pereche deoarece a doua este pentru cele care lucreaza ca secretare iar cum probabil stii la ele este regula alb-negru. Pentru o fata tanara sunt culorile bej, crem, rozaliu poate si niste culori mai indraznete dar ai zis ca mai vrei sa le porti deci ceva neutru. Sa nu fie combinatia alb-negru deoarece este clasica si eleganta, deci nu o poti purta gen la club. Si iti spun din proprie experienta nu tot ce este scump este si calitativ. Am avut niste pantofi superbi rosi pe care am dat 350 de lei. I-am purtat la o nunta si mi s-a rupt tocul in aceea seara, tin sa mentionez ca era prima purtare.

| mary28032002 a răspuns:

Prima!