| wiufh a întrebat:

Hey, fetelor! (sau chiar si baietii, daca aveti idei)
Am -mai nou- parul taiat pana putin mai jos de umeri, in trepte(deci nu il pot prinde sau impleti), cu breton, si facut cu decolorantul aproape tot blond.
Va rog sa imi dati niste idei dragute de freze pentru vara (tin sa mentionez ca parul meu este natural ondulat, face niste bucle mari, dar jumatate din timp il intind cu placa). Am spuma de par, fixativ, clame, agrafe, elastice si fundite si vreau cat mai multe sfaturi.
Multumesc anticipat. happy
P. S.: Ce machiaj imi recomandati pentru par blond si ochi caprui inchis?

Răspuns Câştigător
| BiancaStoran a răspuns:

Nu te mai intinde cu placa,la moda sunt fetele cu bucle,lasa-ti parul natural, dupa pune niste spuma de par recomandat, KUR'si gata.Pentru machiaj, un crem, pentru a fi o fata naturala.

6 răspunsuri:
| BiancaStoran a răspuns:

Cu placere, sa adaugi si un lip gloss caramel.happy

| Leylla a răspuns:

Ca machiaj ar trebui sa incerci ceva cu culoarea maro, rosu spre maro, vilet inchis.

| wiufh explică:

Va multumesc pentru ajutor; totusi, pentru funda astept si niste sfaturi legate de freze...

| wiufh explică:

Multumesc de sfat, Bya, voi incercawinking
Mai astept sugestii.
Va rog, dau FUNDAAAA

| Sosetsicaaa a răspuns:

Sau un bleu, albastru deschis ca sa iti iasa inevidenta ochii caprui

| noname_6084 a răspuns:

Verdele scoate in evidenta ochii caprui happy