| Oanaoni a întrebat:

Hey fetelor, știți un site unde pot găsi costume de baie de bună calitate?

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Pe site-uri ai toate sansele sa NU gasesti nimic de calitate, tocmai pentru ca sunt 99% marfa chinezeasca, de proasta calitate.
Te sfatuiesc sa mergi in mallurile mari si sa cauti efectiv in magazine!

3 răspunsuri:
| relian a răspuns:

Victoria Secret happy

| oglindasultanului a răspuns:

Conteaza firma care le face, mai bine le cauti la magazine fizice.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Https://www.triumphstore.ro/? ap_id=77wrx&utm_source=google-ads&utm_campaign=14769512113&utm_agid=130640992714&utm_term=triumph%20store&creative=548135236743&device=m&gclid=Cj0KCQjwyYKUBhDJARIsAMj9lkFd-mkbXTNaXnq5aPQc5Aq8P8XBOZoWYyyJxuPBKQLcc1Rmp9BM6jUaAsY1EALw_wcB