| Elial a întrebat:

Hey.In 19 mai merg in escursie.Cum sa ma imbrac, vad ca deja s-a incalzit, dar nu stiu in pantaloni trei fert, sau blugi, sau pantaloni de trening, tricou, sau bluza, geaca, deci chiar nu stiu, ma gandesc ca pe 19 este cald adica o sa fie vara.Voi cum v-ati imbraca?thinking

Răspuns Câştigător
| Nayuky a răspuns:

Salut din noulaughing Pai vezi cum e dimineata. daca e mai cald i-ati pantaloni3/4 si i-ati blugi la tine(vremea e imprevizibila..si un tricou care sa mearga cu ambele perechi de pantaloni si sa iti iei un sfetaras la tine..nu se stie niciodata cat despre pantofi balerini. poti sa iti accesorizezi tinuta ca sa o scoti in evidenta.dar pantalonii 3/4 nu prea merg la balerini sunt mai mult sport deci ar fi mai indicata o fusta.

concluzie.o fusta cu un tricou..si ar fi bine pentru orice eventualitate sa iti iei blugi(lungi) la tine si un sfetaras..sau o geaca subtire

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un tricou si pantaloni trei sferturi.
Peste tricou iti iei o geaca subtire.
Nu cred ca o sa fie frig.
Distractie placuta!

| MrsDraguttza a răspuns:

Avand in vedere ca o sa stai intr-un autobuz, autocar sau am rog... eu optez pentru pantaloni de trenning si o bluzita normala
Sau un tricou si o geaca ( geaca pentru orice eventualitate)
Sa te distrezi in excursie