| anonim_4396 a întrebat:

Heyhappy intrebare pentru fetebig grin... stiti care sunt absorbantele alea mai groase cu strat dublu? mi-a dat o fata unul la scoala dar nu am intrebat cum se cheama.sad poate stiti voi :X sunt ff bune mai micutze, au strat dublu si au pe tipla niste floricele albe pe un fond portocaliu. va rog ca am cautat in magazine dar nu am gasitsad

Răspuns Câştigător
| Andreea_5678 a răspuns:

Always maxiwinking

2 răspunsuri:
| Bia_3072 a răspuns:

Always, cele de noapte sunt mai lungi si
groase si cele normale sunt pentru ziwinking rox sau portpcali sunt cele mai bune.

| igrec005 a răspuns:

Always... sunt cu toate culorile de ambalaj si floricele. eu folosesc din cele portocalii... sau always ultra