| KinderCriss a întrebat:

Hey! Maine ma duc la ziua unei colege si nu stiu cum sa ma imbrac si cum sa imi fac parul, isi face ziua acasa nu vreau blugi lungi sau ceva gros cat mai subtire pentru ca este cald si nu vreau fusta.

Răspuns Câştigător
| Smileygirl23 a răspuns:

Poti incerca o pereche de colanti subtiri si un tricou putin mai lung si eventual cu un umar cazut. Cat despre par, indreptat sau facut bucle. Daca ai parul mai lung si stii sa il impletesti, de asemena poti incerca o impletitura ceva. distractie placutahappy

4 răspunsuri:
| IrinaAniri a răspuns:

Poti incerca niste pantaloni albi trei sferturi cu un top (tank top) de o culoare inchisa, as sugera bleumarin care sa aiba cateva detalii brodate albe. iti pui niste balerini sau pantofi cu toc de culoarea topului, cateva bijuterii asortate si esti gata

| Mikhtarian a răspuns:

Niste pantaloni scurti, un tricou alb / negru, si parul simplu pe spate.

| oblivion95 a răspuns:

Pantaloni scurti cu talie inalta si un maieu bagat in ei

| Allergictostupidity a răspuns:

Doamne ce decizie importanta.