| Barbie a întrebat:

Hey:* mi-am cumparat azi sampon pentru vopsit parul de la Color Trends, si ala se duce la nu stiu cate spalari, parca 8, si maine vreau sa ma duc pe strand. Oare daca ma vopsesc azi, mi se duce culoarea maine de la apa de la strand? Sau sa ma fac maine dupa ce vin? Ce spuneti?

6 răspunsuri:
| Coriii a răspuns:

Da se va colora apawinking
mai bine fate dupa ce viy de la strand...
mai bine evita riscul de a te da afara de la strand pentru ca le-ai colorat apawinking
app distractie placuta

| stillhartu a răspuns:

Nu ti se duce culoarea toata... dar cu siguranta vei fi plina de picuri colorati de apahappy. Poate iti vor pata si costumul de baie. Nu, daca nu vrei sa iti curga vopseaua pe tine, nu te face azi. Fa-te dupa ce vii de la strand.

| l0riiii a răspuns:

Buna:*. si eu mi-am cumparat sampon de la Color Trends.si se coloreaza apa. ti-as recomanda sa mai astepti:*. si app...sa sti ca daca culoarea este foarte diferita de parul tau nu ti se va vedea aproare deloc. ti se va vedea foarte slabut o sa se vada bine la lumina puternicatongue... dar bafta.si distractie placuta:*pupici!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca te faci roscata... se face apa rosie... cine stie ce gandeste lumea laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca te faci roscata ... se face apa rosie ... cine stie ce gandeste lumea laughing

| e-avon.ro a răspuns:

Mai asteapta dupa strandwinking