| anonim_4396 a întrebat:

Hey! mi-am epilat mustata si acum m-am iritat m-am cam inrosit si au iesit niste "bubite" mici mici de tot cu ce sa dau sa treaca pana dimineata? va pupiiicesc!:X

7 răspunsuri:
| Maria123 a răspuns:

Daca n-ai creme si chestii de astea, poate ai un strugurel simplu de la nivea, este foarte bun.

| Estera123 a răspuns:

Eu ma dau cu fluocinolon (stiu ca suna ciudat) cand ma irit din cauza epilatului. Pe picioare pe mai dau si cu ulei de masline, poti incerca si cu ulei. Vezi care din cele doua iti este tie mai buna.

| Flaviucu a răspuns:

Cu putin spirt.

| EmanuelaZ a răspuns:

Poti sa dai cu Bepanthene, este indicat pentru iritatii.

| aflavius a răspuns:

Nu ai cu ce sa dai. Ai facut bubute pentru ca esti mai sensibil de felul tau dar ca sa nu spui ca nu te-am ajutat iti recomand sa mergi la un medic sa-l intrebi cum sa scapi de ele.

| DarkSealer123 a răspuns:

Putin spirt sau crema de galbenele asta ajuta!

| anne2508 a răspuns:

Incearca cu crema de galbenele, este foarte buna.