| Raluca28 a întrebat:

Hey people! happy

As vrea sa va dati cu parerea si voihappy

In seara de revelion, as vrea sa ma imbrac cu niste jeansi ori culoarea normala a blugilor, ori jeansi albi, ori pantaloni negri, simpli(mai larguti sus, dar foarte putin si stramti jos, ca jeansi) si cu niste botine cu blanita.sireturi.asa cum sunt la moda acum si o camasa alba pana la coate (sau alta culoare daca nu gasesc alba) si o curea subtire pe la misloc. ar fi ok?

si saptamana asta merg la shopping, si am nevoie de o geaca pentru o astfel de tinuta, si nu stiu ce as putea sa-mi cumpar (o geaca pana in 150 de lei, ca e crizalaughing ) daca aveti idee ce as putea sa-mi iau lasati-mi un linkhappy multumesc:*

2 răspunsuri:
| Selena0207 a răspuns:

Uita-te la pozele astea si poate iti da vreo idee: http://www.facebook.com/......media/set/

| anca288 a răspuns:

Eu nu as merge pe jeansi albi, prea pretentiosi si la urma urmei, ideea e sa te distrezi si nu sa fi atenta ca nu cumva sa te murdaresti.
Nu stiu unde faci revelionul, dar poate gasesti ceva in sifonieri si nu mai trebuie sa dai banuti si pe geaca pentru ca nici macar nu apuci sa o porti cine stie cat. Ar merge maxim o vesta cu blanita, mai lungutza cu o curelusa, ar fi fain. Eu mi-am luat de la orsay sau promod o gecutza sezonul asta, bej maroniu foarte faina si merge la o tinuta mai eleganta, insa era cam 180 lei.